TAM BYLIŚMY
Aktywne Węgorzewo
TMKW

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Zapraszamy również Ciebie do naszej turystycznej braci.

Aktualności: [archiwum]

XXIX Rajd Pieszy Andrzejki 2021

Z głębokim żalem...

Józef Tadeusz Tokarz

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy,
że w dniu 25 lutego 2021 roku odszedł na wieczną wędrówkę
wieloletni Prezes Oddziału Koszalińskiego
Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego
Kolega Józef Tadeusz Tokarz
Odznaczony Srebrnym Krzyżem Zasługi RP, wyróżniony wieloma odznakami i medalami za pracę na rzecz rozwoju turystyki i krajoznawstwa.

Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK
Klub Przewodników Terenowych PTTK w Koszalinie

Wspomnienia z 60 Ogólnopolskiego Zlotu PTP PTTK

Zapraszamy do przeczytania relacji ze zlotu Przewodników Turystyki Pieszej

Regulamin Zlotu

Patronat

Urząd Marszałkowski wojwództwa zachodniopomorskiego Starostwo powiatu koszalińskiego Miasto Koszalin
NOWE UPRAWNIENIA KADRY PROGRAMOWEJ PTTK

OTW dniu 3 września 2014 r. Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK ustanowił dwa uprawnienia kadry programowej Oddziału Koszalińskiego PTTK. Są to: Młodzieżowy Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK oraz Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK.

Chętne osoby chcące uzyskać ww. uprawnienia zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Koszalińskim PTTK.

Członek wspierający
Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2021