KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. "KRAJOZNAWSTWO ZIEMI KOSZALIŃSKIEJ"

konkurs foto Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie fotograficznym.
Szczegóły w regulaminie konkursu.

Prelekcja "Turystyka religijna - wybrane aspekty i atrakcje w powiecie koszalińskim"

Zapraszam serdecznie wszystkich chętnych turystów na prelekcję na temat "Turystyka religijna - wybrane aspekty i atrakcje w powiecie koszalińskim", która odbędzie się w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych dn. 9 lutego o godz. 17.
Emilia Raczyńska

UWAGA ZMIANA MIEJSCA STARTU NA TRASĘ RAJDU "W NIEZNANE" - 3.02.2018

NOWE MIEJSCE ZBIÓRKI: MUZEUM PRZY UL. MŁYŃSKIEJ O GODZINIE 8.00

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE na rok 2018

Uprzejmie informujemy, iż wysokość składek członkowskich w PTTK w roku 2018 wynosi:

• 55 zł - składka normalna
  • 30 zł - składka ulgowa (rodzice conajmniej dwóch osób małoletnich, emeryci, renciści
  • 25 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK
  • 15 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK, zapisującej się do PTTK w miesiącu wrześniu

Wpisowe do PTTK:

• 15 zł dla osoby opłacającej składkę normalną,
  • 8 zł dla osoby opłacającej składkę ulgową (z wyjątkiem uczniów),
  • 6 zł dla uczniów do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej włącznie.

Informacja szczegółowa dostępna w zakładce "Zapisz się do PTTK"

Strona SKKT "Presto"

Zapraszamy na stronę SKKT "Presto" przy Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie.
Adres www.religiasite.wordpress.com

Komunikat Komisji Kolarskiej (12.12.2017)

Przodownicy turystyki kolarskiej, z opłaconymi składkami członkowskimi PTTK za rok 2017, których ważność legitymacji upływa z dniem 31.12.2017 r. proszeni są o złożenie legitymacji przodownickich w biurze Oddziału Koszalińskiego PTTK w terminie do dnia 31.12.2017 r. w celu przedłużenia ich ważności.

Na podstawie § 4 Regulaminu przodownika turystyki kolarskiej, weryfikacji przodowników i przedłużania ważności legitymacji przodownika turystyki kolarskiej dokonuje Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej zgodnie z Zasadami weryfikacji przodowników turystyki kolarskiej PTTK dostępnymi na stronie Komisji Turystyki Kolarskiej ZG PTTK.

Wspomnienia z 60 Ogólnopolskiego Zlotu PTP PTTK

Zapraszamy do przeczytania relacji ze zlotu Przewodników Turystyki Pieszej

Regulamin Zlotu

Patronat