XXXI Wysokokwalifikowany Nocny Rajd Pieszy
"SEZAM, JESIEŃ I TY"
8-9.10.2010r.

W nocy z 8 na 9 października 2010 r. odbył się kolejny Wysokokwalifikowany Nocny Rajd Pieszy " Sezam, jesień i Ty". Pełni zapału uczestnicy spotkali się o godzinie 18:00 na pętli autobusowej linii nr 2 w Koszalinie.

Już pół godziny później pierwszy patrol wyruszył na wędrówkę przez 8 punktów z zadaniami.

Tym razem uczestnicy musieli między innymi objaśnić w formie komiksu powstanie Latającego Potwora Spaghetti, przeprawić się w pontonie przez rzeczkę z własnoręcznie zrobioną kukłą, obrać łyżeczką ziemniaki na posiłek oraz wiele innych.

Około godziny 9.00 rano zmęczonym uczestnikom pozostało oczekiwanie na wyniki i tak I miejsce zajął patrol "KaDwa" z Polanowa, II miejsce Drużyna Starszoharcerska "Zioła", a III miejsce wywalczyła DSH "Haprzyla". Poza nimi w zmaganiach brali udział uczniowie Gimnazjum Gminnego w Sianowie i domu dziecka, Drużyny harcerskie hufca Ziemi Koszalińskiej: "Dukat" oraz "Czarna Kompania"

Organizatorzy bardzo dziękują za wspólną zabawę!

2010_sezam

Foto i tekst: Alicja Taraba