Imprezy turystyki kwalifikowanej Oddziału Koszalińskiego PTTK w roku 2019

Chcesz poznać najpiękniejsze zakamarki naszego regionu i przy tym miło spędzić czas? Pieszo, rowerowo, na orientację, pod wodą? ... Zapraszamy Cię na nasze imprezy.

Nr Nazwa imprezy Termin Miejsce Rodzaj Regulamin Reportaż
Z WIZYTĄ U POMNIKÓW PRZYRODY
15.06 piesza POBIERZ
(53)
8 LX Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy PTTK im. gen. Mikołaja Wisznickiego POMORZE ŚRODKOWE 2019
7-20.07 Koszalin piesza info
9 XXXX Wielodyscyplinowy Zlot Oddziału Koszalińskiego PTTK z okazji Światowego Dnia Turystyki
28.09 piesza POBIERZ
(333)
10 VIII Jesienny Rajd Pieszy
Doliną Radwi, Chotli i Chocieli
26.10 piesza POBIERZ
(19)
11 XXVIII Rajd Pieszy
ANDRZEJKI 2019
23.11 piesza
12 XIV Choinkowy Rajd Pieszy
14.12 piesza

Pozostałe imprezy regionalne oraz ponadregionalne, na które serdecznie zapraszamy.

Nr Nazwa imprezy Organizator Termin Miejsce Rodzaj Regulamin
1 LX Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy PTTK im. gen. Mikołaja Wisznickiego POMORZE ŚRODKOWE 2019
Oddział
Gdański
7-20.07 Koszalin piesza info
2 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Łowiectwie Podwodnym oraz Memoriał Fotografii Podwodnej im. Jerzego Macke
KP
MARES
czerwiec Pojezierze
Drawskie
podwodna info
3 Harcerski Zlot Pieszy
Z PIOSENKĄ W PLECAKU
HKTP
Sezam
czerwiec okolice
Koszalina
piesza info
4 Wysokokwalifikowany Nocny Rajd Pieszy
SEZAM, JESIEŃ I TY
HKTP
Sezam
październik okolice
Koszalina
InO info

Informacje dodatkowe (dotyczące imprez organizowanych przez Oddział Koszaliński PTTK):

• Regulaminy szczegółowe zawarte są w regulaminach poszczególnych imprez.
  • Regulaminy poszczególnych imprez będą dostępne na stronie internetowej przed imprezą.
  • Wszystkie imprezy są ogólnodostępne, otwarte.
  • Rajd jest imprezą turystyki kwalifikowanej wymagającej od uczestników posiadania odpowiedniego ubioru, sprzętu i wyposażenia.
  • Podczas rajdu obowiązują warunki turystyczne.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc, zgłoszenie po terminie nie gwarantuje wszystkich świadczeń.
  • Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko pod opieką i na odpowiedzialność osób dorosłych.
  • Grupy szkolne biorą udział w drużynach, w których 1 opiekun przypada na 10 uczestników (trasa piesza).
  • Członkowie PTTK z aktualną opłaconą składką są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków - polisa zbiorowa zawarta przez ZG PTTK. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Uczestnicy imprez sami odpowiadają za szkody przez siebie wyrządzone. Za szkody wyrządzone wobec uczestników Rajdu przez osoby trzecie jak i odwrotnie Organizator nie odpowiada
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu i miejsca imprezy, jak również i odwołania imprezy.

Archiwum:

Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2019