Imprezy turystyki kwalifikowanej Oddziału Koszalińskiego PTTK w roku 2020

Chcesz poznać najpiękniejsze zakamarki naszego regionu i przy tym miło spędzić czas? Pieszo, rowerowo, na orientację, pod wodą? ... Zapraszamy Cię na nasze imprezy.

Nr Nazwa imprezy Termin Miejsce Rodzaj Regulamin Reportaż
30.11 piesza
13 XV Choinkowy Rajd Pieszy
12.12 piesza

Pozostałe imprezy regionalne oraz ponadregionalne, na które serdecznie zapraszamy.

Nr Nazwa imprezy Organizator Termin Miejsce Rodzaj Regulamin
1 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Łowiectwie Podwodnym oraz Memoriał Fotografii Podwodnej im. Jerzego Macke
KP
październik okolice
Koszalina
InO info

Informacje dodatkowe (dotyczące imprez organizowanych przez Oddział Koszaliński PTTK):

• Regulaminy szczegółowe zawarte są w regulaminach poszczególnych imprez.
  • Regulaminy poszczególnych imprez będą dostępne na stronie internetowej przed imprezą.
  • Wszystkie imprezy są ogólnodostępne, otwarte.
  • Rajd jest imprezą turystyki kwalifikowanej wymagającej od uczestników posiadania odpowiedniego ubioru, sprzętu i wyposażenia.
  • Podczas rajdu obowiązują warunki turystyczne.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wolnych miejsc, zgłoszenie po terminie nie gwarantuje wszystkich świadczeń.
  • Osoby niepełnoletnie mogą brać udział tylko pod opieką i na odpowiedzialność osób dorosłych.
  • Grupy szkolne biorą udział w drużynach, w których 1 opiekun przypada na 10 uczestników (trasa piesza).
  • Członkowie PTTK z aktualną opłaconą składką są ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków - polisa zbiorowa zawarta przez ZG PTTK. Pozostałe osoby ubezpieczają się we własnym zakresie.
  • Uczestnicy imprez sami odpowiadają za szkody przez siebie wyrządzone. Za szkody wyrządzone wobec uczestników Rajdu przez osoby trzecie jak i odwrotnie Organizator nie odpowiada
  • Zastrzegamy sobie prawo do zmiany terminu i miejsca imprezy, jak również i odwołania imprezy.

Archiwum:

Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2019