Odwiedziło nas:12039gości.
Krajoznawcy

Uruchomiliśmy dla członków PTTK zrzeszonych w Oddziale Koszalińskim nowy dział pod nazwą "Krajoznawcy" dla umożliwienia wszystkim chętnym prezentowania swoich krajoznawczych osiągnięć. Będziemy tutaj umieszczać informacje o zdobytych odznakach krajoznawczych, w tym szczególnie przez naszych najmłodszych turystów.

Z uwagi na ogromną liczbę lokalnych i regionalnych odznak krajoznawczych oraz okolicznościowych, na co zwracają uwagę członkowie Komisji Krajoznawczej ZG PTTK, w dziale tym umieszczamy informacje o posiadanych:

1. odznakach krajoznawczych ustanowionych przez ZG PTTK, Prezydium ZG PTTK i Komisje ZG PTTK.
  2. odznakach krajoznawczych posiadających w swoich regulaminach jednoznaczną informację, że zostały zatwierdzone przez ZG PTTK lub Prezydium ZG PTTK.
  3. odznakach krajoznawczych ustanowionych lub przejętych przez Oddział Koszaliński PTTK.

Z regulaminami odznak krajoznawczych i okolicznościowych oraz klasyfikacją odznak można zapoznać się po kliknięciu na obrazek odznaki lub na stronach:

Jeżeli posiadasz jakąś odznakę krajoznawcza i chciałbyś ją zaprezentować szerszemu gronu turystów, w tym dzieciom i młodzieży, aby zachęcić ich do zdobywania odznak krajoznawczych, daj nam znać.

Wykaz opracował kol. Zbigniew Szczepaniak i kol. Radosław Brzeziński.
Aktualizacje kierować na adres: zbigniewsz@interia.pl

Ostatnia aktualizacja: 20.11.2016 r.