Pasek
Dzisiaj jest r. Imieniny:
Odwiedziło nas:6531gości.
Historia Koszalińskiego Oddziału PTTK

CZŁONKOWIE SĄDU KOLEŻEŃSKIEGO

Bęcka Irena sekretarz 05.02.1967 - 15.03.1970
Bednarek Zenon   11.03.1989 - 07.11.1992
Biernacki Ryszard   14.01.1960 - 11.03.1962
Bogusławski Stanisław sekretarz 11.03.1989 - 07.11.1992
Brzeziński Radosław sekretarz 12.03.2005 - 9.05.2009
Brzeziński Wojciech   11.03.1989 - 07.11.1992
  wiceprzewodniczący 07.11.1992 - 15.03.1997
Budnik Jerzy przewodniczący 12.03.2005 - 9.05.2009
Burzyńska Halina przewodniczący 15.03-1997 - 24.04.2001
Chrząszczyński Józef przewodniczący 13.12.1964 - 05.02.1967
Czapliński Jerzy   15.03.1970 - 27.02.1972
Dziarska-Zawadzka Hanna   05.02.1967 - 15.03.1970
Fałek Bogdan sekretarz 24.03.2001 - 12.03.2005
Fleszer Tadeusz   05.04.1964 - 13.12.1964
Grzybek Czesław   13.12.1964 - 05.02.1967
Hudyma Maria wiceprzewodniczący 13.12.1964 - 05.02.1967
Jaranowska Barbara   05.04.1964 - 13.12.1964
Karbowiak Sławomir   12.03.2005 - 9.05.2009
Kędzierski Jan   14.01.1960 - 11.03.1962
Konarski Bernard   07.11.1992 - 15.03.1997
  sekretarz 15.03.1997 - 24.03.2001
  wiceprzewodniczący 11.03.1989 - 07.11.1992
  przewodniczący 24.03.2001 - 12.03.2005
    12.03.2005 - 9.05.2009
Korzeniewicz Zygmunt   05.04.1964 - 13.12.1964
Kostka Bogdan   10.03.1974 - 16.01.1977
Kurtiak Marian   24.03.2001 - 12.03.2005
Lewandowski Stefan   05.04.1964 - 13.12.1964
Łajdecki Stanisław   05.04.1964 - 13.12.1964
Maniowski Stanisław   15.03.1970 - 23.06.1970
  przewodniczący 23.06.1970 - 27.02.1972
Mielnikiewicz Eugeniusz   10.03.1974 - 16.01.1977
    07.11.1992 - 15.03.1997
  wiceprzewodniczący 12.03.2005 - 9.05.2009
Musiał Jerzy   27.02.1972 - 10.03.1974
Nawrot Halina   27.02.1972 - 16.01.1977
Ragan Eudeniusz wiceprzewodniczący 24.03.2001 - 12.03.2005
Sawski Andrzej   10.03.1974 - 16.01.1977
Siczek Anastazja przewodnicząca 27.02.1972 - 16.01.1977
Sierociński Maciej przewodniczący 11.03.1989 - 15.03.1997
  wiceprzewodniczący 15.03.1997 - 24.03.2001
Skóra Ryszard   15.03.1997 - 24.03.2001
    24.03.2001 - 12.03.2005
Skrzypczyńska Danuta sekretarz 07.11.1992 - 15.03.1997
Strojny Leon przewodniczący 14.01.1960 - 11.03.1962
Tarasow Wiktor   15.03.1997 - 24.03.2001
Warzyński Stefan   15.03.1970 - 23.06.1970
Zając Edward   13.12.1964 - 05.02.1967
  przewodniczący 05.02.1967 - 15.03.1970
Zgrzebnicka Krystyna   13.12.1964 - 05.02.1967
  wiceprzewodniczący 05.02.1967 - 15.03.1970


powrót
Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2015