• 2024-05-11 -
    43. Rajd Pieszy ZDOBYWAMY SIEDMIOMILOWE BUTY

Kadra programowa PTTK rozrasta się

W dniu 20.05.2023 r. odbyło się w naszym Oddziale zakończenie szkolenia ✅Młodzieżowych Organizatorów Turystyki PTTK oraz Organizatorów Turystyki PTTK✅.
Nasza kadra programowa powiększyła się o 23 osoby z Harcerski Klub Turystyki Pieszej PTTK “Sezam” im. A. Kamińskiego i PTTK Skauci Koszalin, które dzisiaj ukończyły szkolenie i uroczyście otrzymały legitymacje i odznaki.

Dziękujemy wszystkim 👏prelegentom 👏 oraz 👏 koszalińskim przewodnikom turystycznym 👏 za przeprowadzenie szkolenia, omówienia tematyki ochrony przyrody, przybliżenie podstaw organizacji rajdów, wędrowania po szlakach turystycznych oraz historii Koszalina.

Mamy nadzieję, że z młodą kadrą spotkamy się na turystycznych szlakach z PTTK podczas organizacji kolejnych rajdów.😊🚶‍♂️🚶