II Wakacyjny Rajd Pieszy

ANDRZEJKI 2019
30.11.2019r.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Zapraszamy również Ciebie do naszej turystycznej braci.

Aktualności: [archiwum]

I WAKACYJNY RAJD PIESZY KOSZALIN 2020

Zapraszamy wszystkich spragnionych wędrówek na I Wakacyjny Rajd Pieszy w dniu 4 lipca 2020 r.

Przejdziemy Ścieżką edukacyjną "Szlak sójki", ścieżką przyrodniczo-edukacyjną "Góra Chełmska" a także fragmentami Drogi św. Jakuba. Długość trasy ok. 11 km. Na Górze Chełmskiej będzie możliwość obejrzenia wystawy o św. Janie Pawle II. W przypadku chęci wejścia na wieżę widokową proszę zapoznać się z informacją: http://www.sanktuarium-koszalin.pl/wieza-widokowa-otwarta

Zbiórka godz. 9:30 - parking przy Parku Linowym ul. Rolna.
Zakończenie ok. godz. 13:30 - parking przy Parku Linowym ul. Rolna

Udział na własną odpowiedzialność wyłącznie osób zdrowych i pełnoletnich lub niepełnoletnich pod opieką osoby dorosłej.

Prosimy o indywidualne zadbanie o prowiant turystyczny i wodę. Udział w rajdzie jest bezpłatny.

Biuro ponownie otwarte

Biuro otwarte

Wielkanoc 2020

Życzenia 2019

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE na rok 2020

Uprzejmie informujemy, iż wysokość składek członkowskich w PTTK w roku 2020 wynosi:

• 65 zł - składka normalna
  • 40 zł - składka ulgowa (rodzice conajmniej dwóch osób małoletnich, emeryci, renciści
  • 30 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK
  • 20 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK, zapisującej się do PTTK w miesiącu wrześniu

Wpisowe do PTTK:

• 20 zł dla osoby opłacającej składkę normalną,
  • 10 zł dla osoby opłacającej składkę ulgową (z wyjątkiem uczniów),
  • 8 zł dla uczniów do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej włącznie.

Informacja szczegółowa dostępna w zakładce "Zapisz się do PTTK"

Wspomnienia z 60 Ogólnopolskiego Zlotu PTP PTTK

Zapraszamy do przeczytania relacji ze zlotu Przewodników Turystyki Pieszej

Regulamin Zlotu

Patronat

Urząd Marszałkowski wojwództwa zachodniopomorskiego Starostwo powiatu koszalińskiego Miasto Koszalin
NOWE UPRAWNIENIA KADRY PROGRAMOWEJ PTTK

OT W dniu 3 września 2014 r. Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK ustanowił dwa uprawnienia kadry programowej Oddziału Koszalińskiego PTTK. Są to: Młodzieżowy Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK oraz Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK.

Chętne osoby chcące uzyskać ww. uprawnienia zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Koszalińskim PTTK.

Członek wspierający
Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2019