ZAPRASZAMY
LX Ogólnopolski Wysokokwalifikowany Rajd Pieszy PTTK im. gen. Mikołaja Wisznickiego POMORZE ŚRODKOWE 2019
7-20.07.2019
Koszalin
PTTK Oddział Gdański

XXXX Wielodyscyplinowy Zlot Oddziału Koszalińskiego PTTK z okazji Światowego Dnia Turystyki
21.09.2019

VIII Jesienny Rajd Pieszy
Doliną Radwi, Chotli i Chocieli
19.10.2019

XXVIII Rajd Pieszy
ANDRZEJKI 2019
23.11.2019
TAM BYLIŚMY
Uczestnicy
XLIX Rajd
W POSZUKIWANIU KWITNĄCEGO ŻARNOWCA
16.06.2018r.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Zapraszamy również Ciebie do naszej turystycznej braci.

Aktualności: [archiwum]

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE na rok 2019

Uprzejmie informujemy, iż wysokość składek członkowskich w PTTK w roku 2019 wynosi:

• 55 zł - składka normalna
  • 30 zł - składka ulgowa (rodzice conajmniej dwóch osób małoletnich, emeryci, renciści
  • 25 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK
  • 15 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK, zapisującej się do PTTK w miesiącu wrześniu

Wpisowe do PTTK:

• 15 zł dla osoby opłacającej składkę normalną,
  • 8 zł dla osoby opłacającej składkę ulgową (z wyjątkiem uczniów),
  • 6 zł dla uczniów do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej włącznie.

Informacja szczegółowa dostępna w zakładce "Zapisz się do PTTK"

Wspomnienia z 60 Ogólnopolskiego Zlotu PTP PTTK

Zapraszamy do przeczytania relacji ze zlotu Przewodników Turystyki Pieszej

Regulamin Zlotu

Patronat

Urząd Marszałkowski wojwództwa zachodniopomorskiego Starostwo powiatu koszalińskiego Miasto Koszalin
NOWE UPRAWNIENIA KADRY PROGRAMOWEJ PTTK

OT W dniu 3 września 2014 r. Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK ustanowił dwa uprawnienia kadry programowej Oddziału Koszalińskiego PTTK. Są to: Młodzieżowy Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK oraz Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK.

Chętne osoby chcące uzyskać ww. uprawnienia zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Koszalińskim PTTK.

Członek wspierający
Wykonanie: Radosław Brzeziński 2002-2019