IV MOTOBAZAR i OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO – 21.04.2024

Klub Motocyklowy Adventure zaprasza na Otwarcie Sezonu Motocyklowego oraz Motobazar. Impreza odbędzie się w dniu 21 kwietnia 2024 r. w  Motoparku w Koszalinie przy ulicy Gnieźnieńskiej.

W trakcie Otwarcia Sezonu odbędzie się już IV koszaliński MOTOBAZAR. Będzie można kupić blachy pamiątkowe, różne gadżety, odzież motocyklową, kaski. Będzie też możliwość wymiany i sprzedaży wszystkiego co motocyklowe.
Główną atrakcją imprezy będą walki pokazowe w armwrestlingu (siłowanie na rękę):

• Klub Sportowy Dziki. Utytułowani zawodnicy klubu trenujący aktualnie w nowej koszalińskiej siłowni INFERNO GYM zaprezentują swoje umiejętności. Będzie można też spróbować swoich sił, nawiązać kontakt i zasilić szeregi klubu.

W pokazach wezmą udział m.in.:

• Damian Zaorski – trener i Prezes klubu, aktualny brązowy medalista Mistrzostw Świata i vice Mistrz Europy;
  • Natalia Kwiatkowska – aktualna Mistrzyni Świata i Europy – pierwsza Polka, która 27 kwietnia wystąpi w walkach zawodowych w Dubaju w nowej formule World Armfight Championship (WAC)!;
  • Gustaw Guściora – zdobywca Pucharu Polski;
  • Dominik Zaorski – Mistrz Świata w kategorii osób niepełnosprawnych.

Będzie możliwość skorzystania z Symulatorów SIM RACING, Gokartów i pobawienia się w PAINTBALL.

PARADA MOTOCYKLOWA KOSZALIN 21.04.2024 OTWARCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO
  1. Regulamin jest wydany przez Klub Motocyklowy ADVENTURE i kierowany jest do osób, które będą brały udział w paradzie motocykli w dniu 21 Kwietnia 2024 w godzinach 12:00 – 13:00.
  2. Celem Regulaminu jest zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom jak i widzom parady.
  3. W paradzie może uczestniczyć osoba posiadająca motocykl, skuter lub będąca pasażerem , z ważnymi badaniami technicznymi oraz ważną polisą OC, posiadać uprawnienia niezbędne do kierowania swoim pojazdem.
  4. Uczestników na motocyklach i skuterach obowiązują kaski ochronne wymagane Prawem Ruchu Drogowego, ubiór uczestnika oraz przystrojenie motocykla nie może zagrażać bezpieczeństwu ruchu drogowego.
  5. Kolumna parady będzie formowana w MOTOPARKU na torze i po oficjalnych uroczystościach ruszy na ulice Koszalina.
  6. Kolumnę parady prowadzi radiowóz Koszalińskiej Drogówki, którego bezwzględnie nie wolno wyprzedzać.
  7. Trasa przejazdu jest ustalona i przedstawiona na mapce poniżej.
  8. Uczestnicy parady mają obowiązek do przemieszczania się w kolumnie po dwa motocykle w systemie na „zakładkę”, przy zajęciu maksymalnie jednego pasa ruchu, z prędkością ustaloną przez prowadzący kolumnę radiowóz.
  9. Uczestnicy mają zakaz opuszczania kolumny, zmiany miejsca w kolumnie, wyprzedzania pojazdu poprzedzającego jak również zajmowania pasa ruchu innego niż ten, po którym prowadzona jest kolumna.
  10. Kolumnę zamykają samochody organizatora i karetka.
  11. Powrót do MOTOPARKU, uważa się za zakończenie parady i będzie do końca nadzorowane przez Policję Drogową.
  12. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne straty i szkody w stosunku do uczestników imprezy oraz ich sprzętu, jak i za szkody i straty spowodowane pośrednio i bezpośrednio w stosunku do osób trzecich.
  13. Każdy z uczestników zapozna się z regulaminem uczestnictwa w paradzie, dostępnym na FB https://www.facebook.com/photo/?fbid=740887941556913&set=gm.425497806735698&idorvanity=424647876820691, a włączając się do parady akceptują niniejszy regulamin.