MOTOMIKOŁAJE 2023 już 3 grudnia 2023

Klub Motocyklowy ADVENTURE przy naszym Oddziale wznawia w tym roku imprezę MOTOMIKOŁAJE na Rynku Staromiejskim.

Chętnych zapraszamy do współpracy w szczególności motocyklistów i sponsorów.

Oczywiście będą cegiełki, blachy pamiątkowe, różne niespodzianki i atrakcje. Jak zawsze będzie parada Motomikołajów ulicami miasta, różne atrakcje, zabawy dla dzieci, występy, koncerty, loteria fantowa itp.

W tym roku zbieramy pieniądze dla ciężko chorej dziewczynki Mai Dąbrowskiej.

Maja Dąbrowska ma 6 lat i od czerwca 2020 r. choruje na nowotwór złośliwy czwartego stopnia typu neuroblastoma. Maja przeszła do tej pory cały protokół leczenia w Polsce. Dzielnie zniosła 10 cykli chemii, separację komórek macierzystych, resekcję guza pierwotnego w brzuszku, , 14 naświetlań radioterapii oraz 5 cykli immunoterapii.
Niestety nadal w brzuszku Mai są dwa aktywne ogniska nowotworowe. Obecnie Maja została objęta opieką przez najlepszą na świecie klinikę leczenia neuroblastomy w Barcelonie, gdzie czekają ją kolejne cykle chemioimmunoterapii.

Leczenie jest bardzo kosztowne ale jest to jedyna nadzieja dla dziewczynki.

Można również już dokonywać wpłaty na konto Fundacji “Zdążyć z Miłością”, ul. Jana z Kolna 10, 75-204 Koszalin
NRB w PKO BP S.A.
Konto: 09 1020 2791 0000 7702 0215 9796 (z dopiskiem MOTOMIKOŁAJE 2023)