Button

XXIX Rajd Pieszy
Z WIZYTĄ U POMNIKÓW PRZYRODY
10.06.2017

I Rajd Pieszy "ŻEGNAJCIE WAKACJE"
9.09.2017

XXXVIII Wielodyscyplinowy Zlot Oddziału Koszalińskiego PTTK z okazji Światowego Dnia Turystyki
23.09.2017
TAM BYLIŚMY
Uczestnicy
XVII Zimowy Rajd Pieszy
SZLAKIEM NADMORSKIM
04.02.2017r.
ZNAJOMI
Koszalin Pełnia Życia
LABA HOLIDAY
Pomorski Krajobraz Rzeczny
Aktywne Węgorzewo
TMKW

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Zapraszamy również Ciebie do naszej turystycznej braci.

Aktualności: [archiwum]

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE na rok 2017

Uprzejmie informujemy, iż wysokość składek członkowskich w PTTK w roku 2017 wynosi:

• 45 zł - składka normalna
  • 25 zł - składka ulgowa (rodzice conajmniej dwóch osób małoletnich, emeryci, renciści
  • 20 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK
  • 10 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK, zapisującej się do PTTK w miesiącu wrześniu

Wpisowe do PTTK:

• 15 zł dla osoby opłacającej składkę normalną,
  • 8 zł dla osoby opłacającej składkę ulgową (z wyjątkiem uczniów),
  • 6 zł dla uczniów do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej włącznie.

Informacja szczegółowa dostępna w zakładce "Zapisz się do PTTK"

NOWE UPRAWNIENIA KADRY PROGRAMOWEJ PTTK

OT W dniu 3 września 2014 r. Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK ustanowił dwa uprawnienia kadry programowej Oddziału Koszalińskiego PTTK. Są to: Młodzieżowy Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK oraz Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK.

Chętne osoby chcące uzyskać ww. uprawnienia zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Koszalińskim PTTK.

Członek wspierający