VII Jesienny Rajd Pieszy

W POSZUKIWANIU KWITNĄCEGO ŻARNOWCA
16.06.2018r.

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze
jest największą i najstarszą polską organizacją turystyczną skupiającą turystów, którzy zrzeszają się w celu uprawiania turystyki i krajoznawstwa oraz swój czas, siły i umiejętność poświęcają pracy społecznej w Towarzystwie. Powstało w roku 1950 z połączenia Polskiego Towarzystwa Tatrzańskiego (założonego w 1873 r.) oraz Polskiego Towarzystwa Krajoznawczego (założonego w 1906 r.). Zrzesza blisko 70.000 członków zgrupowanych w ponad 300 oddziałach na terenie całego kraju. Blisko połowę członków Towarzystwo stanowi młodzież.

Zapraszamy również Ciebie do naszej turystycznej braci.

Aktualności: [archiwum]

KONKURS FOTOGRAFICZNY PT. "KRAJOZNAWSTWO ZIEMI KOSZALIŃSKIEJ"

konkurs foto Zapraszamy chętnych do udziału w konkursie fotograficznym.
Szczegóły w regulaminie konkursu.

SKŁADKI CZŁONKOWSKIE na rok 2018

Uprzejmie informujemy, iż wysokość składek członkowskich w PTTK w roku 2018 wynosi:

• 55 zł - składka normalna
  • 30 zł - składka ulgowa (rodzice conajmniej dwóch osób małoletnich, emeryci, renciści
  • 25 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK
  • 15 zł - składka ulgowa dla młodzieży szkolnej, studiującej i opiekunów szkolnych kół PTTK, zapisującej się do PTTK w miesiącu wrześniu

Wpisowe do PTTK:

• 15 zł dla osoby opłacającej składkę normalną,
  • 8 zł dla osoby opłacającej składkę ulgową (z wyjątkiem uczniów),
  • 6 zł dla uczniów do poziomu szkoły ponadgimnazjalnej włącznie.

Informacja szczegółowa dostępna w zakładce "Zapisz się do PTTK"

Strona SKKT "Presto"

Zapraszamy na stronę SKKT "Presto" przy Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Koszalinie.
Adres www.religiasite.wordpress.com

Wspomnienia z 60 Ogólnopolskiego Zlotu PTP PTTK

Zapraszamy do przeczytania relacji ze zlotu Przewodników Turystyki Pieszej

Regulamin Zlotu

Patronat

Urząd Marszałkowski wojwództwa zachodniopomorskiego Starostwo powiatu koszalińskiego Miasto Koszalin
NOWE UPRAWNIENIA KADRY PROGRAMOWEJ PTTK

OT W dniu 3 września 2014 r. Zarząd Oddziału Koszalińskiego PTTK ustanowił dwa uprawnienia kadry programowej Oddziału Koszalińskiego PTTK. Są to: Młodzieżowy Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK oraz Organizator Turystyki Oddziału Koszalińskiego PTTK.

Chętne osoby chcące uzyskać ww. uprawnienia zapraszamy do kontaktu z Oddziałem Koszalińskim PTTK.

Członek wspierający